Odkomarzanie i zwalczanie much

Nawet najprzyjemniejsze letnie wieczory tracą na uroku, jeśli musimy zmagać się z brzęczącymi komarami i natrętnymi muchami. Owady te niosą też zagrożenie dla zdrowia ludzi, dlatego warto zastosować zabieg odkomarzania, by pozbyć się ich towarzystwa.

Mosquito komar

Skuteczne odkomarzanie i zwalczanie much

Ulga od uciążliwych owadów

Zabieg ten uwolni Państwa nie tylko od obecności komarów i much, ale także meszek i innych owadów latających wewnątrz i na zewnątrz budynku.

Skuteczność zabiegu zależna jest od wielu czynników, dlatego dobieramy najlepsze metody, aby efekt braku uciążliwych owadów utrzymywał się jak najdłużej. W sprzyjających warunkach uwolnią się Państwo od ich towarzystwo na całe lato.

Kiedy odkomarzać?

Odkomarzanie należy przeprowadzać w pogodny dzień. Jeśli po przeprowadzeniu zabiegu wystąpią małe lub średnie opady, efekt utrzyma się nawet kilka tygodni. Ulewy obniżą skuteczność (rzadko jednak występują one w naszej strefie klimatycznej).

Aby ten czas maksymalnie wydłużyć, stosujemy nośnik na bazie glikolu. Przykleja się on do zielonych części roślin i innych powierzchni i zapobiega spływaniu preparatu, nawet po intensywnych opadach.

Metody odkomarzania

Do zabiegu wykorzystujemy:

  • zamgławianie termiczne,
  • zamgławianie ULV,
  • oprysk grubokroplisty.

Często łączymy kilka metod, aby efekt był jak najbardziej optymalny. Zabiegiem obejmujemy domy, zbiorniki wodne, oczka, stawy, pobliskie zarośla - wszystkie miejsca, w których mogą gromadzić się i rozmnażać owady. Zabieg zmniejsza ich populację nawet o 70%!

W zakresie odkomarzania i usuwania much obsługujemy województwo pomorskie (Gdańsk, Sopot, Gdynia i in.) oraz Elbląg i jego okolice. Do współpracy zapraszamy klientów indywidualnych oraz firmy!

Ceny usług odkomarzania i zwalczania much ustalamy indywidualnie

22

Lat doświadczenia

100

procent skuteczności

Za naszym zabiegiem odkomarzania i zwalczania much stoi solidne doświadczenie naszych pracowników, którzy wykonali już tysiące zleceń oraz stale poszerzana wiedza o nowych sposobach.