Dezynsekcja, deratyzacja - Sztum i Gniew - dobre ceny!

16 września 2022

Dezynsekcja, deratyzacja, dezynfekcja w miastach takich, jak Sztum i Gniew? Firma BIOS oferuje profesjonalne usługi DDD w bardzo dobrych cenach. Przekonaj się, dlaczego warto nam zaufać!

Dezynsekcja Sztum i Gniew

Dezynsekcja - Sztum i Gniew - profesjonalnie i na każdą kieszeń

Dezynsekcja w Sztumie i Gniewie jest przeprowadzana przez naszą firmę przy użyciu najnowszych i najlepszych technik oraz preparatów biobójczych. Korzystamy z wieloletniego doświadczenia, aby pozbyć się wszelkich możliwych szkodników, które zagnieździły się w domach naszych klientów. 

Zwalczamy między innymi: prusaki, karaluchy, pluskwy, mrówki, muchy, mole, komary, kleszcze, szubaki, pchły oraz wszelkie inne szkodniki. Przeprowadzamy skuteczne odkomarzanie, usuwamy gniazda os i szerszeni, robimy odkleszczanie.

Wszystkie nasze zabiegi cechują się wysoką skutecznością - na większość z nich jesteśmy w stanie dać gwarancję skuteczności. Wiele z zabiegów jest zależnych od wielkości obszaru, na którym są przeprowadzane - np. zwalczanie komarów i kleszczy jest tym skuteczniejsze, im więcej sąsiadujących ze sobą działek je przeprowadzi. Z tego względu w naszej ofercie znajdują się oferty promocyjne, np. promocja Razem z sąsiadami, do korzystania z której zachęcamy mieszkańców Sztumu i Gniewu. W jej ramach sąsiedzi przeprowadzający zabiegi dostają korzystne zniżki.

Do przeprowadzenia dezynsekcji w Sztumie i Gniewie używamy najlepiej dopasowanych do sytuacji metod, w tym zamgławiania ULV. To nowoczesna metoda zwalczania szkodników, która jest szybka i maksymalnie efektywna. Metoda ta ma wiele zalet, których nie mają starsze metody: nie moczy powierzchni, nie szkodzi sprzętom RTV i AGD, przewyższa je skutecznością i nie zależy od doświadczenia i dokładności osoby wykonującej zabieg, a raczej od wydajności sprzętu. Firma BIOS posiada najlepszy dostępny sprzęt, dzięki któremu zabieg przeprowadzamy szybko i osiągamy pełną skuteczność.

Metoda zamgławiania ULV polega - w uproszczeniu - na zamienieniu preparatu biobójczego w mgiełkę o mikroskopijnych kryształkach oraz rozpyleniu go w pomieszczeniu pod gigantycznym ciśnieniem. Pomieszczenie zostaje szczelnie wypełnione trującą mgłą, która dotrze wszędzie: za listwy przypodłogowe, panele, do szafek, do każdej jednej szczeliny i zagłębienia. To właśnie dzięki temu metoda ta jest tak skuteczna - oczywiście o ile dobrze dobierze się preparat i właściwie do przygotuje (według instrukcji producenta).

Oprócz tego - zwłaszcza w przypadku zwalczania prusaków, karaluchów i mrówek, używamy metody żelowej. Jest ona najmniej uciążliwą z dostępnych metod, a polega na wyłożeniu przeźroczystego i bezpiecznego dla człowieka żelu, który przyciąga prusaki, karaluchy i mrówki. Stanowi dla nich atrakcyjne pożywienie, a dzięki wzbogaceniu go feromonami szkodniki te nie są w stanie mu się oprzeć. Chętnie go pobierają i dzielą się nim z innymi. Zanoszą go też tym osobnikom w kolonii, które nigdy nie opuszczają gniazda, w tym królowej. Dzięki temu populacja dorosłych osobników ginie w kilka dni. Po pewnym czasie z już złożonych jaj prusaków i karaluchów wylęgają młode, ale i one pobierają żel i giną. Dzięki temu w 3 tygodnie nie ma śladu po szkodnikach. Co najważniejsze: żel jest w pełnie bezpieczny zarówno dla człowieka, jak i dla zwierząt domowych. Można dezynsekcję tą metodą przeprowadzać również w miejscach szczególnych, jak szpitale, restauracje, biura - nie jest tu wymagana żadna przerwa w normalnym funkcjonowaniu takich obiektów.

Zapraszamy mieszkańców i instytucje z miast jak Sztum czy Gniew do korzystania z naszej dezynsekcji! Pytajcie o zniżki!

Deratyzacja - Sztum i Gniew - ochrona przed szczurami i myszami szybko i profesjonalnie

Deratyzacja to zabiegi, dzięki którym utrzymujemy populację szczurów i myszy z dala od ludzi. To podstawa funkcjonowania dzisiejszego świata - wszędzie tam, gdzie deratyzację zaniedbano, szczury okazały się silniejsze i wdarły się do mieszkań, biur, szpitali, fabryk. Gryzonie te są wyjątkowo przebiegłe, a - co gorsza - przenoszą choroby i zanieczyszczają żywność w ogromnym stopniu. Dlatego wymóg ich zwalczania i ochrony przed nimi jest wymogiem usankcjonowanym prawnie - zarządcy i właściciele nieruchomości zobowiązani są do przeprowadzania dezynsekcji dwa razy w ciągu roku, zwłaszcza jeśli ich działalność związana jest z żywnością.

Warto zaufać sprawdzonemu partnerowi i powierzyć deratyzację profesjonalnej firmie DDD. W Gniewie i Sztumie nasza firma BIOS od lat świadczy usługi cieszące się ogromnym uznaniem - dużo ponad 25 lat naszej działalności na rynku świadczy o tym, że jesteśmy godną zaufania firmą. 

W deratyzacji stosujemy cały szereg sprawdzonych metod: wykorzystujemy między innymi pułapki żywołowne, trucizny o różnych postaciach (pasty, granulaty, trutki imitujące wyglądem żywność atrakcyjną dla myszy i szczurów), a także karmniki deratyzacyjne.

Miejsca poddawane deratyzacji oznaczamy tak, aby nie było ryzyka dla ludzi i zwierząt domowych, stale też monitorujemy ilość trutek, w razie ubytków uzupełniamy, a martwe gryzonie zbieramy i utylizujemy. To ważne, ponieważ w przeciwnym razie może występować zagrożenie odzwierzęcymi chorobami.

Deratyzację przeprowadzamy według dobrych praktyk, wypracowanych przez lata naszej pracy i sprawdzających się. Jesteśmy skuteczni i perfekcyjni w pracy. Po zbiegu deratyzacji wystawiamy wszystkie niezbędne dokumenty dla służb kontrolujących wywiązanie się z obowiązku przeprowadzania deratyzacji.

Zapraszamy mieszkańców Sztumu i Gniewu - deratyzacja w tych miastach cieszy się ogromną popularnością i wykonujemy ją często i z sukcesami. Warto popytać sąsiadów i sprawdzić opinie o naszej firmie w sieci :) 

Dezynfekcja - do skutku - Sztum i Gniew

Dezynfekcja w Sztumie i Gniewie jest zabiegiem cieszącym się dużą popularnością. Warto ją przeprowadzać w miejscach, przez które przewija się dużo ludzi, w sezonie podwyższonej zachorowalności na choroby wirusowe i bakteryjne. Urzędy, przychodnie, kościoły, gabinety kosmetyczne, szpitale, szkoły, przedszkola, firmy - to tylko niektóre z nich.

Dezynfekcja nie sprawia, że w pomieszczeniu (na powierzchniach) jest jałowo i nie występują żadne drobnoustroje. Zabieg ten przywraca ich poziom do bezpiecznego poziomu. Dzięki niemu zniwelowane jest ryzyko zarażenia chorobami wirusowymi i bakteryjnymi dla osób o standardowym poziomie odporności.

Dlaczego warto wybrać BIOS? Ponad 25 lat doświadczenia to nie wszystko 

Nasza firma działa na rynku DDD od ponad ćwierć wieku. W tym czasie zdobyliśmy ogrom doświadczenia, w toku szkoleń poznaliśmy najnowocześniejsze metody zwalczania szkodników, wszystkie przetestowaliśmy i wybraliśmy dla Was tylko najlepsze: najbardziej skuteczne, najwydajniejsze i najmniej uciążliwe. Dbamy też o sprzęt - używamy tylko najwydajniejszego, wysokiej jakości sprzętu, dzięki któremu nasze zabiegi są bardzo efektywne.

Lata doświadczeń oraz rzetelność w wykonywaniu usług sprawiły, że firma BIOS zyskała ogromne grono klientów. Stali klienci to przede wszystkim firmy i instytucje, które regularnie korzystają z naszych usług, gdyż wiedzą, że pod naszą opieką obiekty są bezpieczne, mogą liczyć na wsparcie. Klienci indywidualni, którzy choć raz skorzystali z naszych usług wiedzą, że mogą liczyć na nas i dzwonią lub piszą, ilekroć mają problem z jakimś szkodnikiem. Działamy profesjonalnie i do skutku. Nigdy nie zostawiamy klienta z problemem, który jest nierozwiązany!

Mieszkańców Sztumu i Gniewu również zapraszamy do grona naszych Klientów!

Udostępnij artykuł znajomym

Gdzie świadczymy
nasze usługi?

Nasze usługi świadczymy na terenie miast

Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rumia, Reda, Wejherowo, Puck, Władysławowo, Jastrzębia Góra, Karwia, Jastarnia, Jurata, Hel, Rotmanka, Kosakowo, Krokowa, Mosty, Żarnowiec, Przyjaźń, Żukowo, Kartuzy, Banino, Starogard Gdański, Zblewo, Pruszcz Gdański, Nowy Dwór Gdański, Tczew, Skarszewy, Gniew, Pelplin, Nowe, Cedry Wielkie, Kolbudy,Przywidz, Pszczółki, Suchy Dąb, Trąbki Wielkie, Gniewino, Linia, Luzino, Łęczyce, Szemud, Przodkowo, Sierakowice, Somonino, Stężyca, Sulęczyno, Nowy Staw, Lichnowy, Malbork, Miłoradz, Stare Pole, Malbork,Dziemiany, Karsin, Kościerzyna, Liniewo, Lipusz, Nowa Karczma, Stara Kiszewa, Elbląg, Dzierzgoń, Sztum, Kwidzyn, Grudziądz, Świecie, Mikoszewo, Jantar, Krynica Morska, Sztutowo, Sobieszewo, Świbno, Kąty Rybackie, Przegalina, Lębork, Łebcz, Bolszewo, Łeba, Pinczyn, Osiek, Tuchola, Czersk, Chojnice, Bytów, Mechelinki, Rewa, Pasłęk, Wdzydze Kiszewskie, Brusy, Człuchów, Słupsk, Ustka i wiele innych.
Mapa zasięgu usług BIOS Gdańsk
Gdańsk, Trójmiasto
P.H.U. BIOS
Niektóre zlecenia
realizujemy na terenie
całej Polski