HACCP szyte na miarę

4 maja 2016

Wszystkie firmy, których działalność związana jest z żywnością, zobowiązane są do wdrożenia programu HACCP. Zapraszamy do współpracy z nami w tym zakresie - przygotowaliśmy atrakcyjną promocję!

Wszystkie firmy, które zdecydują się powierzyć nam wdrożenie programu HACCP, GMP/ GHP, premiujemy rozbudowaną promocją.

Po pierwsze: w przeciwieństwie do konkurencji, pierwsza wizyta w Państwa firmie (o ile jej siedziba mieści się w promieniu 30 km od Gdańska) oraz sporządzenie kosztorysu są bezpłatne. Przeanalizujemy sytuację w Państwa zakładzie, określimy zagrożenia oraz określimy warunki współpracy. Wizyta i kosztorys są niezobowiązujące, ale wiemy, że będą Państwo zadowoleni!

Nie istnieje w naszej firmie jeden uniwersalny model HACCP, bo Państwa firmy są inne. Dlatego ofertę cenową dostosujemy do Państwa potrzeb, wielkości, specyfiki, ewentualnych zagrożeń oraz - co najważniejsze - możliwości finansowych. Przedstawimy Państwu kilka opcji, tak żeby byli Państwo zadowoleni. Pełna uczciwość, przejrzystość i jasne zasady. U nas wiedzą Państwo, za co płacą i nie są to pieniądze zmarnowane. Zapraszamy do współpracy firmy z Elbląga i jego okolic oraz z całego województwa pomorskiego!

Udostępnij artykuł znajomym